klient-przychodniPrzychodnie lekarskie stoją obecnie przed ogromnym zadaniem – przy ogromnej ilości pacjentów muszą zadbać o wysokiej jakości obsługę. Jak tego dokonać? Przyda się skuteczne oprogramowanie dla przychodni lekarskiej. Pozwoli ono w prosty sposób uporządkować wszystkie sprawy związane z prowadzeniem przychodzi, sprawy administracyjne, porządkowe, a wreszcie wzniesie poziom obsługi pacjenta na wyżyny.

Program do obsługi przychodni będzie pomocny, jeżeli rejestruje się u nas duża liczba pacjentów. Coraz większa liczba ludzi chce również dokonywać rejestracji u lekarza online. Ze względu na zmieniający się proces komunikacji, telefon przestaje być naturalnym sposobem przesyłania wiadomości. Pacjenci wolą korzystać ze stron internetowych i dedykowanych dla nich paneli do rejestracji. Dzięki temu mogą zobaczyć kiedy ich lekarz ma dostępny wolny termin i szybko podjąć decyzję o rezerwacji.

Oprogramowanie pozwala również na przechowywanie informacji medycznych w wersji elektronicznej http://www.mediporta.pl/. To bardzo ułatwia sprawdzanie informacji. Jeżeli pacjent lub lekarz chce zobaczyć historię pacjenta, ma do niej dostęp w ułamek sekundy. Nowoczesne i dedykowane przychodniom są projektowane z dużym naciskiem na zachowanie wszelkich systemów bezpieczeństwa. Pacjenci nie muszą obawiać się, że ktoś nieuprawniony mógłby mieć dostęp do historii chorób. Elektroniczna dokumentacja medyczna znacznie uprości proces komunikacji pacjenta i lekarza. Gdy przypadkiem Twój lekarz jest na urlopie, jego zastępca szybko może zapoznać się z Twoją historią i dopasować leczenie zgodnie z wcześniejszymi zaleceniami.


Comments are closed.

Posted by admin
Dated:
Filled Under: Medycyna